Zakłady na żywo

Opcja zakładów na żywo zyskała dużą rzeszę fanów za sprawą Internetowych platform bukmacherskich. Obstawianie wydarzeń boiskowych na żywo w stacjonarnym punkcie bukmacherskim jest dużo bardziej kłopotliwe chociaż podobno możliwe. Zakłady bukmacherskie na żywo mają zarówno swoje plusy jak i minusy. 

Plusy zakładów na żywo.

Plusem zakładów na żywo jest możliwość wstępnego przeanalizowania sytuacji na boisku. Możemy np. zdecydować się typ dopiero po 30 minutach gry i tym samym zwiększyć swoje przekonanie co do określonego wyniku. Natomiast, należy pamiętać że po przykładowych 30 minutach gry kursy na dane wydarzenie często są zupełnie odmienne od tych przed meczem. Zatem tego rodzaju taktyka może często okazać się nie skuteczna.

Kolejnym plusem zakładów na żywo jest bardzo szybki zwrot z inwestycji. Obstawiając np. strzelenie bramki w meczu piłkarskim możemy wygrać zakład dosłownie w kilka minut a maksymalnie w 90 minut.

Minusy zakładów na żywo

Jednym z minusów jest większe angażowanie czasu. Niestety ale w tym wypadku musimy śledzić wydarzenia na żywo zatem nie możemy zaplanować kuponu odpowiednio wcześniej.  Złożenie kilkudziesięciu zakładów dziennie w tradycyjnej bukmacherce nie jest dużym problemem. Natomiast, złożenie kilkudziesięciu zakładów w zakładach na żywo wymagałoby bardzo dużego zaangażowania czasowego.

Kolejnym minusem bywają mniej korzystne kursy w stosunku do tych oferowanych przed rozpoczęciem się danego wydarzenia. Należy mieć to na uwadze.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie na żywomają swoje plusy i minusy to czy się na nie zdecydujemy zależy od przyjętej strategii.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne