Strona głównaUncategorizedJakie drużyny obstawiamy najczęściej u bukmacherów

Jakie drużyny obstawiamy najczęściej u bukmacherów

Miliony ludzi na całym świecie gra u bukmacherów i typuje mecze piłkarskie. Zakłady bukmacherskie stają się coraz bardziej popularne również w naszym kraju. Czy zastanawialiście się jakie drużyny lubimy najbardziej typować?

Poniżej poznasz trzy najpopularniejsze kluby z europy, które dominują na rynku bukmacherskich już od wielu lat. Firmom bukmacherskim przynoszą one olbrzymie zarobki, także warto wspomnieć o nich również pod względem biznesowym.

Najpopularniejsze kluby piłkarskie u Typerów

Pierwszym z nich jest klub Fc Barcelona. To właśnie na tą drużynę gracze przeznaczają największe budżety. Co trzeci weeekendowy zakład zawiera typ na tą drużynę. Hiszpański fenomen jest popularny również na innych globach i tam posiada miliony swoich fanów.

Kolejną drużyną najczęściej obstawianą w firmach bukmacherskich jest angielski klub Manchester United. Tylko w zeszłym półroczu typowano tą drużynę aż 5 milionów razy. Podobno ta angielska ekipa nie wygrywa tak często, a bukmacherzy zarabiają na nich ogromne pieniądze.

Trzecim teamem najczęściej typowanym na zakładach bukmacherskich jest drugi hiszpański klub Real Madryt. Drużyna z Madrytu jest uwielbiana przez miliony graczy w całej europie. Rok temu stała się także najbardziej lubionym klubem na świecie. Może dlatego, że trzy lata z rzędu wygrała prestiżowe mistrzostwa ligi mistrzów.

Kogo ty obstawiasz? Czy którą z tych drużyn jest Twoją ulubioną? Pochwal się nam swoimi typami i napisz komentarz. Będzie nam niezmiernie miło poznać Twoich faworytów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne