Strona głównaPozostałeZakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Największe firmy oferujące zakłady bukmacherskie w Polsce posiadają możliwość obstawiania przez Internet oraz mają swoje punkty stacjonarne.

Każda z firm posiada szeroką ofertę zdarzeń do obstawiania. Bukmacherzy w Polsce pobierają w momencie zawierania zakładu podatek w wysokości 12%. Warto zauważyć, że przed wejściem ustawy hazardowej w Polsce, gracze z Polski mieli większą możliwość wyboru odpowiedniej firmy. Oferta zagranicznych buków była bardziej rozbudowa. Dodatkowo firmy te oferowały zazwyczaj ofertowały wyższe kursy. Jednak, osoby które mają smykałkę do obstawiania zakładów bukmacherskich wciąż mają wiele możliwości dzięki polskim bukmacherom, którzy stale przygotowują nowe promocje dla swoich klientów. Jakie promocje znajdziemy obecnie? Jest to bonus od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka, tzw. freebet i wiele innych. W celu uzyskania aktualnych informacji na temat aktualnych promocji najlepiej na bieżąco sprawdzać firmowe strony bukmacherów lub odwiedzić jeden z wielu punktów bukmacherskich których na terenie naszego kraju jest całkiem sporo. W większości polskich miast jest przynajmniej kilka punktów w których można legalnie złożyć zakład na wybrane wydarzenie sportowe.

Jakie zdarzenia są najczęściej wybierane? Najprawdopodobniej jest to piłka nożna, która w naszym kraju budzi zdecydowanie najwięcej emocji. Oferta bukmacherów obejmuje niemal wszystkie najwyższe ligi świata, dlatego nawet koneser bardziej egzotycznych rozgrywek znajdzie coś dla siebie.

Źródło: https://itotolotek.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne