Strona głównaUncategorizedWoda dla pracowników, czyli warto zadbać o komfort w biurze

Woda dla pracowników, czyli warto zadbać o komfort w biurze

Od niedawna jednym z obowiązków pracodawcy jest zagwarantowanie pracownikom dostępu do wody pitnej. By wszystkim pracowało się lepiej, warto potraktować ten obowiązek poważnie i zapewnić podwładnym dostęp do kawy, herbaty oraz wody, która znacząco podnosi komfort pracy. Wielu pracodawców zastanawia się jednak, jaki sposób dostarczenia wody będzie najlepszy.

Woda dla pracowników – jaka?

Tak naprawdę każdy z pracodawców, jeśli tylko posiada dostęp do wodociągów, ma trzy wyjścia. Po pierwsze, może zorganizować specjalny system filtracyjny, który podaje smaczną i orzeźwiającą wodę prosto z kranu. Zastosowanie filtrów pozwala nie tylko na oczyszczenie wody pitnej z zabrudzeń znajdujących się wewnątrz instalacji, ale również zmiękczenie jej, co przekłada się na jej smak.

Drugim sposobem jest zorganizowanie wody butelkowanej. To wyjście wiąże się jednak ze znacznymi kosztami, gdyż jedna butelka to koszt ok. 2 zł, a przy dużej liczbie pracowników cena wody z butelki przeznaczona na jeden dzień może znacznie zwiększać koszty utrzymania firmy.

Ostatnim, a dodatkowo najkorzystniejszym sposobem na zapewnienie wody pitnej w biurze, są dystrybutory wody. Niezależnie od tego, czy wybierzemy dystrybutor butlowy czy bezbutlowy, możemy być pewni, że będzie generował znacznie niższe koszty, niż woda butelkowana. Głównym atutem dystrybutorów wody jest fakt, że nie musimy głowić się, co zrobić ze śmieciami w postaci kilkunastu plastikowych butelek dziennie.

Korzyści wynikające z posiadania dystrybutora w biurze

Woda dla pracowników jest bardzo ważna, dlatego decydując się na dystrybutory w biurze, możemy być pewni, że rozwiązanie to jest strzałem w dziesiątkę. Dystrybutory wody jednocześnie pozwalają cieszyć się świeżą wodą, przy braku wciąż rosnących stosów plastikowych butelek.

Korzyści dla pracownika płynące z tytułu posiadania dystrybutora w biurze:

  • spożywanie dobrej jakości wody w odpowiednich ilościach, co pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie,
  • nieograniczony dostęp do smacznej, wysokiej jakości wody,
  • idealna alternatywa dla wody kranowej,
  • woda z dystrybutora świetnie sprawdza się nie tylko do picia, ale również do parzenia kawy, herbaty czy przygotowywania posiłków.

Korzyści dla pracodawcy związane z posiadaniem dystrybutora w firmie:

  • estetyczny wygląd dystrybutora, który nie psuje ogólnego wizerunku,
  • zadowolenie pracowników, co pozytywnie wpływa na relacje pracownik-pracodawca,
  • urządzenie zajmuje mniej miejsca, niż zapasy wody butelkowej,
  • pozytywna opinia ekologicznego przedsiębiorcy,
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa, w tym regularnie odbywające się dostawy wody.

Dlaczego warto wybrać wodę źródlaną dla pracowników?

Woda dla pracowników pochodząca z dystrybutora to przede wszystkim najwyższa jakość, jaką można podarować zatrudnionym. Źródlana woda dla pracowników pozytywnie wpływa na ich funkcjonowanie, a regularne nawadnianie organizmu ma ogromne znaczenie dla zdrowia. Z tego względu, woda z dystrybutora to jedno z najlepszych rozwiązań.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne