Strona głównaUncategorizedPomysły na prezent na dzień ojca

Pomysły na prezent na dzień ojca

Czerwiec, poza końcem roku szkolnego i akademickiego, kryje w sobie jeszcze jedną, bardzo wyjątkową i ważną dla każdego dziecka okazję. Jest to dzień ojca, który wypada praktycznie na sam koniec tego miesiąca. Ukochani przez nas, obecni przez całe życie, wspierający i uśmiechający się na każdy kontakt z dzieckiem – w tym roku nie można zawieźć ich i przygotować specjalne prezenty na tę okazję. Czy macie już pomysł, bo my aż kilka!

Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla taty z okazji jego święta, zapewne masz już wiele lat i Twój rodziciel podobno. Stąd przed Tobą nieograniczone możliwości dotyczące wykonania właściwego podarunku. Kwestia tylko pomysły i odpowiedniej realizacji. Pierwszym z nich jest wykonanie czegoś z ceramiki!

Kubki z nadrukiem na Dzień Ojca!

Niby tak prosty pomysł, a zawsze najlepszy. Dlaczego? Ponieważ jest on wręcz nieograniczony w swojej realizacji. Z jednej strony możesz sięgnąć po zdjęcie z przeszłości, na którym jesteś ze swoim tatą. Bez wątpienia będzie to wspaniała dla niego niespodzianka. Idziemy o zakład, że nie raz będzie po niego sięgać, a tym samym stanie się to dumą domu! Poranna kawa, rozgrzewająca herbata. To taki pokaz przez innymi członkami rodziny, a nawet przyjaciółmi.

Z drugiej strony kubki z nadrukiem mają inną opcję. A może zaprojektujesz go od początku do końca, według swojego pomysłu? Może to być przecież szalony napis, hasło, ulubione powiedzenie ojca, które zostanie oprószone dodatkami i śmiesznymi grafikami? Może kubek dla najlepszego taty na świecie? Naszym zdaniem – jest to pomysł godny przemyślenia.

A może po prostu książka?

Kolejny pomysł z serii tych prostych i nawet tanich w realizacji. Dobra książka jest na wagę złota, ale z drugiej strony to pokaz umiejętności. Bo jakże wybrać tę właściwą, gdy nie znasz gustu i upodobań swojego taty? No właśnie, już wiesz o czym mówimy! Jeżeli Twój tata jest pasjonatem biografii, każda zakupiona książka w tym właśnie temacie, będzie strzałem w dziesiątkę. A może uwielbia kryminały, ale te pochodzące ze Skandynawii? Zastanów się nad najnowszymi dziełami Jo Nesbo! Gdy rozpakuje prezent, idealnie dopasowany do jego gustu – będzie cieszyć się o stokroć bardziej od drogich gadżetów.

Jednak te drogie gadżety też nie są złe. Jednak nie przesadzaj z ich ceną, tak aby tata nie poczuł się źle z powodu skromnego prezentu, którym mógł cię obdarować przy okazji Dnia Dziecka! Poza tym pamiętaj. Nie liczy się cena, a gest. Czy to kubki z nadrukiem, książka czy ręcznie wykonana nalewka – wszystko będzie cieszyć tak samo. Prawda jest taka, że najważniejsza jest pamięć i czas, który poświęcisz w tym dniu dla swojego taty.

Z tego miejsca chcemy też życzyć każdemu tacie najlepszego! Jesteście świetni i cieszymy się, że jesteście wciąż obecni w naszym życiu i macie dla nas czas.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne