Strona głównaUncategorizedNiezapomniane noclegi

Niezapomniane noclegi

Stolica polskich Tatr, czyli Zakopane jest miejscem niezwykłym zarówno z uwagi na wspaniałe pejzaże, wspaniałą kulturę, szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu jak również z uwagi na to, że jest to po prostu miejsce magiczne.

Wioska odkryta przez Tytusa Chałubińskiego, jest dzisiaj miejscem, do którego udaje się każdego roku bardzo wiele osób z całej Polski jak również i spoza jej granic. Jeśli wypoczynek pod Tatrami, jeśli wypoczynek w Zakopanem, to oczywiście musi to być jakieś niezwykłe miejsce, jakiś niezwykły obiekt związany z tym miejscem. Dlatego też poleca się zarezerwowanie noclegu w jakimś obiekcie drewnianym, co ma swoją szczególną wymowę. Domki góralskie polecane w tym miejscu jak najbardziej spełniają wszelkie wymogi odnoszące się właśnie do owego stylu góralskiego. Mowa jest o kilku drewnianych, małych domkach, które położone są w cichej, aczkolwiek nieodległej od centrum miasta dzielnicy.

Mowa jest mianowicie o dzielnicy Olcza. Proponowane są noclegi w jednym z siedmiu różnych domków.

Każdy z nich jest bez wątpienia luksusowy i odpowiada na najgłębsze zapotrzebowanie turystów przybywających do tego miejsca. Drewniane domki to Limba, Litwor, Lilia, Goryczka, Szarotka, Omieg oraz Akwarela. Pierwszych sześć jest przeznaczonych dla maksymalnej ilości sześciu osób, natomiast w odniesieniu do tego ostatniego, to jest to domek przeznaczony dla maksymalnej ilości ośmiu osób i jest on położony jeszcze bliżej Krupówek niż pozostałe. Każdy z tych domków posiada kompleksowe wyposażenie, każdy posiada wygodne sypialnie, komfortowe łazienki, przestronne salony, kompleksowo wyposażone aneksy kuchenne, a w tym ostatnim dodatkowo do dyspozycji gości jest ich prywatna sauna. Tym samym owe domki drewniane spełniają wszelkie wymagania współczesnego gościa przybywającego pod Tatry, o czym można przekonać się chociażby zaglądając na stronę internetową domki Zakopane, gdzie mamy podane wyczerpujące informacje.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne