Strona głównaBiznesInnowacyjne zarządzanie salonem jest prostsze niż myślisz!

Innowacyjne zarządzanie salonem jest prostsze niż myślisz!

Nie da się ukryć, że zapotrzebowanie na usługi beauty wciąż zyskuje na popularności. Proporcjonalnie do stale wzrastającej popularności rośnie również ilość salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich, które oferują swoje rozmaite usługi. Jak w gąszczu ofert tylu różnorodnych miejsc wyróżnić swój salon? W obecnych czasach, kiedy to internet każdego dnia towarzyszy nam we wszelkich aspektach naszego życia, zdecydowanie warto postawić na innowacyjność salonu, którą to bez wątpienia zagwarantować może funkcjonalny kalendarz elektroniczny. 

Rozbudowany kalendarz elektroniczny dla Twojego salonu – czy warto?

Kalendarz elektroniczny to połączenie funkcjonalności i wygody. Na wyciągnięcie ręki zapewnia intuicyjną i szybką rejestrację klientów, a także przejrzysty wgląd do historii umówionych i odwołanych wizyt. Dzięki narzędziom do tworzenia harmonogramów i grafików pracy zarządzanie salonem staje się prostsze i przyjemniejsze. To rozbudowane narzędzie ma jeszcze więcej zalet! Moduł dotyczący sprzedaży pozwala uporządkować wszelkie transakcje oraz nierozliczone należności, które to są przypisane do poszczególnych klientów w bazie kontaktów. To usprawnienie w zakresie finansów, jakie sprawdzi się w każdym salonie beauty!

Przypominaj o wizycie i buduj relację z klientami

Zadowolenie klientów jest niezaprzeczalnie ważne i kluczowe dla przyszłości każdego salonu. Im więcej wiesz o swoich klientach i im bardziej ułatwiasz im kontakt ze swoim salonem, tym lepsza staje się obsługa i wizerunek Twojego salonu. Kalendarz elektroniczny to nie tylko zarządzanie salonem, to też sposób na budowanie relacji z klientami. Dzięki historii transakcji przypisanej do każdego klienta, możesz dowiedzieć się, z jakich usług wcześniej korzystał, a tym samym możesz stworzyć bazę wiedzy na jego temat i przenieść swoją obsługę na wyższy poziom. Za pośrednictwem kalendarza klienci mogą również bezpośrednio kontaktować się z salonem oraz samodzielnie zapisać się na interesujące ich usługi, a dzięki przypomnieniom SMS zyskujesz pewność, że żaden klient nie zapomni o umówionym spotkaniu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne