Strona głównaPozostałeCo warto obstawiać przez internet?

Co warto obstawiać przez internet?

Każdy, kto chce spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich zadaje sobie na początku wiele pytań. Jakie dyscypliny sportowe obstawiać w zakładach? Czy warto typować wyniki meczów w internecie? Jak wygrać u bukmachera? Czy zakłady sportowe online się opłacają? Aby nabrać rozeznania w temacie, dobrze będzie skorzystać z porad doświadczonych graczy, którzy grają systemami u bukmachera. Blogi bukmacherskie zawierają wiele cennych wskazówek i informacji – aby je zdobyć, wystarczy tylko połączyć się z internetem.

 

Konieczne jest też sprawdzenie, czy bukmacher oferujący nam zakłady online działa legalnie. W Polsce na dzień dzisiejszy siedem firm bukmacherskich posiada licencję Ministra Finansów, zezwalającą na zakłady wzajemne w internecie. Są to: Totolotek, Fortuna, eToto, Milenium, fotBET, LVbet oraz STS. Podejmowanie nielegalnych zakładów grozi karą grzywny a nawet karą do trzech lat więzienia, prócz tego naraża nas na utratę środków, gdyż nie mamy gwarancji, że wygrana zostanie wypłacona. Gdy już wybierzemy bukmachera, możemy zastanowić się nad obstawianą dyscypliną.

 

Warto zaznaczyć, że u bukmacherów można obstawiać nie tylko wyniki sportowe, ale też wydarzenia ze świata polityki czy kultury. Wśród wielu graczy najwięcej emocji budzi jednak sport, dlatego też najczęściej typowane są wyniki meczów piłki nożnej, koszykówki, tenisa oraz hokeja. W internecie często nie mamy możliwości obstawienia niższych lig, w tym celu trzeba udać się do stacjonarnego punktu. Warto typować wydarzenia, które możemy przewidzieć na podstawie konkretnych przesłanek, nieodzowne będzie też zapoznanie się z różnymi systemami gry u bukmachera.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne