Strona głównaFinanseZnany Księgowy - wybierz dla siebie biuro rachunkowe.

Znany Księgowy – wybierz dla siebie biuro rachunkowe.

Głównym celem naszej działalności jest satysfakcja klientów. Niech o nas świadczą liczni klienci i poziom naszych usług. Do każdego nasze klienta przypisany jest jeden księgowy, który świadczy pomoc przy rozwoju twojego biznesu. Jeśli dopiero planujesz zarejestrować firmę, zapraszamy do naszego portalu Znany Księgowy – pomożemy za darmo wypełnić dokumenty rejestracyjne, poradzimy jaką formę opodatkowania wybrać. Doświadczeni pracownicy regularnie uzupełniający wiedzę w różnych formach np. poprzez udział w kursach sprawnie poprowadzą twoje rozliczenia podatkowe. Do państwa dyspozycji mamy profesjonalistów  w dziedzinie księgowości. Wychodząc naprzeciw państwa wymaganiom proponujemy usługi księgowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci jednogłośnie chwalą współpracę z naszym biurem podatkowym. Opinie o naszym biurze możesz przeczytać na naszej stronie www. Zobacz również opinie klientów na gogle my business. Jeżeli chcesz, możemy dać państwu numery do paru naszych klientów z którymi współpracujemy obecnie. Przekonaj się sam zaczynając z nami współpracę.

Oferta biura rachunkowości. Księgowość dla ciebie w dobrej cenie

Oprócz doradztwa podatkowego zajmiemy się również opracowaniem deklaracji podatkowych i pomożemy w kwestiach dotyczących rozliczeń publicznoprawnych. Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Nasza oferta cenowa skierowana jest do dużych firm ale także dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą. Za wyborem naszej firmy do świadczenia księgowości i prowadzenia spraw kadrowo-płacowych przemawia kompleksowość naszej oferty i przystępne ceny. Zadzwoń do nas lub napisz. Ofertę cenową omawiamy i ustalamy zawsze z klientami indywidualnie, by dobrze odpowiedzieć na ich potrzeby i wymagania, a także wybrać najkorzystniejszą opcję. Zakres proponowanych usług to: prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów; rozliczanie ryczałtowych form opodatkowania; prowadzenie ksiąg handlowych; obsługa kadrowo-płacowa; pomoc przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej; rozliczenia pit, zus, pfron; pomoc w zakresie szkoleń z bhp; odbiór dokumentów od klientów; reprezentowanie przedsiębiorcy przed us, zus; pomoc w zakupie oraz instalacji kas fiskalnych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne