Strona głównaBiznesZalety kupowania i sprzedawania kryptowalut z Impily

Zalety kupowania i sprzedawania kryptowalut z Impily

Interesują Cię kryptowaluty? Szukasz gdzie szybko i bezpiecznie sprzedać lub kupić kryptowalutę? Impily to propozycja dla Ciebie. Zarabiaj bez wychodzenia z domu. Zobacz, jakie korzyści otrzymasz z naszych usług.

Sprzedaż i kupowanie kryptowaluty

Impily to internetowy kantor, gdzie łatwo kupisz i sprzedasz: Bitcoin, Ethereum, Ripple i inne kryptowaluty. Oferujemy w pełni legalną i bezpieczną usługę wymiany cyfrowych walut. Kupno i sprzedaż kryptowaluty odbywa się bez pobierania dodatkowych prowizji. Co więcej, Impily oferuje najlepsze kursy wymiany.

Bezpieczna rejestracja i logowanie

Założenie nowego konta w Impily jest bardzo łatwe i szybkie. Podczas rejestracji podajesz tylko swoje podstawowe dane. Logowanie jest równie intuicyjne. Interfejs strony internetowej Impily został bardzo atrakcyjnie zaprojektowany. Dzięki temu ułatwia znalezienie guzików „zarejestruj” i „zaloguj się”. Umiejscowione zostały w prawym górnym rogu i są niemożliwe do ominięcia.

Metody wpłaty i wypłaty środków

Kupując i sprzedając kryptowaluty, ważne jest, by prędko i gładko wpłacać i wypłacać środki. Po założeniu konta w Impily, otrzymujesz dostęp do spersonalizowanego i bezpiecznego portfela. Wpłat możesz dokonywać bezpiecznie za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego w złotówkach (PLN) lub euro (EUR). Drugi sposób wpłaty to użycie karty płatniczej Visa lub MasterCard. Z kolei środki wypłacisz bezpośrednio na rachunek bankowy lub kartę MasterCard. Impily spełnia wymogi PCI-DSS, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa.

Cold wallet – bezpieczna wymiana kryptowalut

Twój wirtualny portfel w Impily jest obsługiwany bez połączenia z Internetem. Decydując się na kupowanie i sprzedaż kryptowaluty, otrzymujesz pewność, że Twoje pieniądze są zabezpieczone. Dzieje się to dzięki tak zwanemu cold wallet. To bardzo użyteczna funkcja, szczególnie, gdy w grę wchodzą transakcje o wysokiej, wielotysięcznej wartości.

Kupowanie i sprzedawanie kryptowalut 24/7

Impily działa bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Weryfikacja nowego użytkownika trwa zazwyczaj kilka minut, niezależnie od pory dnia. Dzięki funkcjonowaniu kantoru non stop, możesz o każdej godzinie bez najmniejszego kłopotu sprzedawać i kupować kryptowaluty online. A do tego otrzymujesz atrakcyjne kursy wymiany, które są bardzo konkurencyjne.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne