Strona głównaUncategorizedWieczory panieńskie i kawalerskie bez nudy

Wieczory panieńskie i kawalerskie bez nudy

Organizacja wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego to nie lada wyzwanie. Dla wielu osób jest to bardzo ważne wydarzenie, gdyż stwarza ono okazję do ostatniego spektakularnego szaleństwa i oficjalnego pożegnania się ze stanem wolnym.

Warto zatem sprawić, aby wieczór był wyjątkowy a wszyscy goście wspominali go z uśmiechem jeszcze przez długie lata. Oczywiście, jest to możliwe i nie wymaga miesięcy planowania czy sprowadzania odpowiednich gadżetów z zagranicy. No właśnie, jeśli już o gadżetach mowa – są one niezbędnym dodatkiem każdego wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, dlatego warto nieco wcześniej sprawdzić okoliczne oraz internetowe hurtownie prezentów w celu małego rekonesansu. W dzisiejszych czasach importerzy gadżetów prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie ostatniego wieczoru wolności, dlatego znalezienie czegoś odpowiadającego naszym wyobrażeniom, nie powinno być problemem. Poniżej podpowiadamy, jakie gadżety oraz prezenty świetnie sprawdzą się na tego rodzaju imprezach.

Gadżety i prezenty jadalne

Współcześnie, coraz bardziej popularne staje się organizowanie wieczorów panieńskich czy kawalerskich w formie domówki, która ewentualnie może zakończyć się na przykład w klubie. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią bawić się kameralnie, w gronie bliskich znajomych. Nie oznacza to jednak, że musi to być impreza nudna i pozbawiona humorystycznych akcentów. Niejedna hurtownia gadżetów posiada w swojej ofercie ciekawe elementy jadalne, które idealnie wpisują się w schemat tego rodzaju przyjęć. Pannom zdecydowanie polecamy wszelkie rodzaje penisików, które można bezkarnie jeść. Praktycznie każdy importer gadżetów posiada w swojej ofercie lizaki oraz czekoladki w tym właśnie kształcie. Ponadto, kolację można podać w formie sosu na makaronie w kształcie penisów a na deser zaproponować czekoladki lub żelki w tych samych formach. Podobne atrakcje można zaproponować kawalerom. W ich przypadku wszystko sprowadza się do słodyczy w kształcie ponętnych kobiecych piersi czy narządów rozrodczych – żelek, cukierków, czekoladek oraz lizaków. Dzięki tego rodzaju gadżetom, ostatni wieczór wolności na pewno będzie niezapomniany.

Wieczory panieńskie i kawalerskie to również świetna okazja do podarowania pannom i kawalerom gadżetów, które będą stanowiły pamiątkę i być może przydadzą się parze podczas zabaw w łóżku. Oczywiście mogą to być śmieszne prezenty również w formie jadalnej. Na uwagę zasługują między innymi elementy bielizny, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, zrobione z kolorowych cukierków. Jest to fajny pomysł na prezent dla par, którego zapewne wielu z nas nie chciałoby wręczać podczas wesela. Dlatego też tego rodzaju imprezy są świetną okazją, którą warto wykorzystać.

Inne gadżety erotyczne jako świetny pomysł na śmieszne prezenty

Hurtownia prezentów to nie tylko jadalne gadżety, które można wykorzystać podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich, ale również śmieszne prezenty, które urozmaicą ten wyjątkowy wieczór a dodatkowo, będą stanowić fajną pamiątkę dla przyszłej pary młodej. Oczywiście, niektóre z nich mogą stanowić dodatek, który zapewni odpowiednią dawkę pikanterii podczas łóżkowych zabaw.

Jednym z prezentów, który świetnie wpisuje się w tematykę wieczoru panieńskiego jest drepczący penis. Jest to drobny gadżet, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy przyszłej panny młodej i będzie jej się dobrze kojarzył. Importer gadżetów oferuje również wiele ciekawych pomysłów na prezenty dla kawalerów. Są to między innymi breloczki w kształcie piersi lub waginy a także bardzo popularne dmuchane lalki. Wybór jest naprawdę bardzo duży, dlatego wszystko zależy tylko i wyłącznie od kreatywności uczestników wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Podczas tego rodzaju imprez świetnie sprawdzają się również prezenty przeznaczone dla par. Praktycznie każda hurtownia prezentów posiada w swojej ofercie zestawy, które urozmaicą pożycie seksualne oraz wprowadzą nieco pikanterii w codzienne funkcjonowanie. Mowa w tym przypadku oczywiście między innymi o fartuszkach kuchennych z wzorem nagiej kobiety lub mężczyzny oraz o seksownych strojach na przykład pielęgniarek czy sprzątaczek.

Jak widać powyżej, importerzy gadżetów prześcigają się w pomysłach na urozmaicenie wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dzięki temu, nie muszą one być nudne, ale mogą stanowić świetny wstęp do nowego życia. Warto o tym pamiętać organizując tego rodzaju imprezę, a także wybierając śmieszne prezenty dla przyszłych państwa młodych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne