Strona głównaUncategorizedKtóry bukmacher w Polsce jest najpopularniejszy

Który bukmacher w Polsce jest najpopularniejszy

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie pojawiły się w kraju nad Wisłą na początku lat ’90.  Obecnie w Polsce zgodę na prowadzenie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem sieci Internet lub punktów stacjonarnych, poprzez uzyskaną licencję Ministerstwa Finansów, posiada 15 podmiotów (stan na koniec 2018 roku). Niektóre z nich działają na tym rynku już od wielu lat, będąc bardzo rozpoznawalnymi markami. Inne zaś dopiero rozpoczną rynkowe podboje w 2019, a może i jeszcze w kolejnym roku. Więcej informacji znajdziesz na polecanym przez nas blogu dla typerów bet.co.pl. Jest to ogromna ilość przydatnej wiedzy dla początkujących i nie tylko.

Od wprowadzonej w 2017 roku nowelizacji ustawy hazardowej, zakazującej świadczenia tego typu usług firmom niezarejestrowanym w kraju, na rynku pojawiają się kolejne podmioty z licencją MF. Gracze zaś, prawnie dostali zakaz korzystania z zagranicznych bukmacherów, poprzez wpisanie takich witryn internetowych do odpowiedniego rejestru stron oficjalnie blokowanych, kontrolowanych przez wspomniane Ministerstwo.

Który legalny bukmacher w Polsce jest najpopularniejszy?

Polski rynek zakładów bukmacherskich nie posiada jednego lidera, który dystansowałby konkurencję o wiele lat. Tak naprawdę można wyróżnić 4 najstarsze firmy przyjmujące zakłady wzajemne i uzupełnić ich o piątego gracza, który pomimo późniejszego startu, szybko kroczy ku pozycji w czołówce. Do najpopularniejszych bukmacherów trzeba zaliczyć:

  • Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (dawniej Profesjonał)
  • Totolotek S.A.
  • Star-Typ Sport Sp. z o.o. (STS)
  • Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  • oraz LV BET Sp. z o.o.

Popularni bukmacherzy

Na to pytanie chyba najlepiej odpowiedzą sami gracze. Można zasugerować się np. ilością polubień profili na Facebooku. I tak: Fortuna ma ponad 62 tysiące polubień, Totolotek 8,5 tysiąca, LV BET aż 21 tysięcy, a STS bagatela ponad 163 tysiące.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne