Strona głównaPozostałeCzy kobiety też lubią piłkę nożną?

Czy kobiety też lubią piłkę nożną?

Ten kto twierdzi, że fubol jest szowinistą, to grubo się myli. Dziś piłką nożną mogą się interesować nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Mundial śledzi tysiące kobiet, które oglądają mecze wraz ze swoimi partnerami. Z resztą aktualnie mamy dość klarowną sytuację, kobiety także lubią piłkę nożną!

Dziś zmienia się nie tylko polski stadion, ale także obraz polskiego kibica. Dziś nie tylko mężczyźni szaleją na Mundialu, ale także kobiety. Jest też ciemna strona tej historii, gdyż kobiety oglądały mecze, aby popatrzeć na przystojnych piłkarzy, co się okazuje dość dziwne. Cel oglądania meczu nie polega na zwracania uwagi na ich piękne stroje czy buty, ale na umiejętności piłkarzy i przebieg spotkania.

Statystyki pokazują, że kibicami piłki nożnej jest zaledwie 65 procent populacji mężczyzn, resztę stanowią kobiety. Warto też zwrócić uwagę, że najwięcej kibiców, bo aż ponad 70 procent znajdziemy wśród młodzieży. Dużo społeczeństwa lubi również sztuki walki. Podobno u bukmacherów bardzo popularne są typy na ksw. Wracając do piłki nożnej zwróćmy też uwagę na strefy kibica rozstawione podczas Mundialu czy też Euro. W większości widzimy mężczyzn, ale też znajdzie się tam spora liczba kobiet, która przyszła kibicować wraz ze swoimi mężczyznami. Świat futbolu stale się zmienia, także ze względu na to, że kobiety naprawdę zaczynają lubić piłkę nożną! Chociaż ta liczba rośnie, to wciąż mężczyźni będą stanowili znaczącą przewagę. W końcu piłka nożna to typowy męski sport.  Co najważniejsze, coraz częściej mecze piłkarskie są oglądane razem z przyjaciółmi, czy to w domu, czy w okolicznym barze. Pamiętajmy jednak, że piłka zbliża ludzi.

Źródło: https://bukmacher.xyz

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne