Wózki reanimacyjne firmy – Euro-Medical – Sprawdź

96

Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wózków. Wózki reanimacyjne są naszym wiodącym produktem. Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki anestezjologiczne są dostępne w wielu konfiguracjach oraz rozmiarach, mają również różne wymagania dotyczące bezpieczeństwa ich stosowania. Oferujemy wiele konfiguracji wózków medycznych do różnych zastosowań. Wózki dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak i lekkiego aluminium z wykończeniem proszkowym. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe i ratunkowe. Wózki do anestezjologii posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma przegródkami na leki. Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat roboczy wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, panele boczne wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Jeśli szukasz wózka anestezjologicznego skontaktuj się z naszą firmą. Zachęcamy do współpracy. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]