Strona głównaBiznesJak najlepiej zacząć typować zakłady sportowe?

Jak najlepiej zacząć typować zakłady sportowe?

Typowanie zakładów sportowych nie jest łatwym zadaniem. Niestety, aby zarabiać na bukmacherce, trzeba być o wiele sprytniejszym od bukmachera. Jak więc to zrobić? Jak sprawić, aby wyprzedzać bukmachera zawsze o krok?

Najpierw musisz wybrać swojego ,,przeciwnika”

Legalni bukmacherzy oprócz tego iż ,,opłacają” (gracze otrzymują dodatek do wygranej aby odpowiednio zrekompensować sumę którą powinni zapłacić w odpowiednim podatku od gier losowych), to na dodatek zapewniają pełną legalność takich zakładów, dodatkowo zabezpieczając nasze dane przed wykradnięciem ich i sprzedaniem osobom bądź firmom które mogą zrobić z nich jakiś kryminalny użytek. Grając u legalnego bukmachera, nie powinniśmy dostać żadnej kary finansowej. Jeśli chodzi zaś o grę u nielegalnego bukmachera, to już jest nieco inaczej, z racji tego że możemy otrzymać naprawdę sporą karę, (nawet do 120 stawek dziennych) z racji nie  odprowadzenia podatku od wygranej sumy. Łatwo można sobie to zobrazować, wystarczy że powiemy tutaj o sprawie, kiedy pewien Pan pewnego dnia otworzył drzwi swojego mieszkania, a tam ujrzał kilku funkcjonariuszy, którzy wręczyli mu wezwanie na rozprawę. Niezbyt przyjemna perspektywa, prawda?

Jak dowiedzieć się, który bukmacher działa legalnie?

Każda legalna firma bukmacherska posiada odpowiednią licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Firma, która chce uzyskać takowe pozwolenie musi być spółką, która musi mieć również określoną ilość kapitału na start (zabezpieczenie finansowe) – o wielkości minimum 800 tysięcy złotych (po raz kolejny, jest to minimum, aby oferować zakłady nie tylko w internecie, ale też na przykład w punktach stacjonarnych, to firma taka musi posiadać o wiele więcej pieniędzy) a poza tym firma MUSI być zarejestrowana w Polsce, oraz również rozliczać w Polsce. Na ten moment w naszym kraju mamy około 18 legalnych firm bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie to w końcu spory biznes, przez coraz to nowsze firmy starają się uzyskać takowe pozwolenie – dwójka nowych bukmacherów otrzymała pozwolenie na obrót zakładami bukmacherskimi w roku 2019. A jak nazywają się ci bukmacherzy? Otóż są to BestBet24 oraz Polski Bukmacher Sp. z o.o. ale i tak lista legalnych bukmacherów z roku na rok się powiększa. Do plusów grania u legalnych bukmacherów na pewno można zaliczyć promocje bukmacherskie, firmy te często prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych dla swoich nowych, oraz doświadczonych typerów.

Zacznij od podstaw

Każdy, kto choć w małym stopniu interesuje się zakładami bukmacherskimi wie, że największą szansę na wygraną mają obstawiając zakłady pojedyncze, ponieważ jest to, przy wybranych rodzajach zakładów – od 33% aż do 50% prawdopodobieństwa na zwycięstwo. Większość typów jest właśnie oferowana na zakłady pojedyncze, dlatego też powinniśmy sprawdzać tą kategorię, i decydować się na te rodzaje kuponów bukmacherskich, które mają tak odpowiednio wysoką szansę na wygraną, z racji tego iż nawet jeśli nie znajdziemy pewnego typu, to i tak będziemy mieli całkiem sporą szansę na to, aby wygrać, czyż nie? Przy zakładach akumulowanych szansa na zwycięstwo jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać. Wystarczy wspomnieć, iż porównać ją można do trafienia ,,dychy” w totolotka… Jednakże zakłady akumulowane mają swoje plusy, ponieważ wystarczy iż wykorzystamy do obstawiania ich promocje, a być może i przy dużym szczęściu, te typy dadzą nam ,,jakąś” wygraną. Pamiętajmy jednak o tym, że główną dla nas kwestią powinno być mimo wszystko obstawianie zakładów pojedynczych.

Planuj swoje zagrania!

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi (o ile takowych znajomych posiadamy).

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne